Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

Forum wszystkich studentów WMS
Teraz jest So, 17 lis 2018, 1:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 29 wrz 2010, 13:17 
Potrafi liczyć do dziesięciu

Mam szczere wątpliwości, czy ktokolwiek tu zagląda, ale może będę miał szczęście...

Otóż zachciało mi się, głupiemu, robić dwa kierunki i teraz muszę jakoś kombinować z zajęciami itp... Przemiła pani z dziekanatu powiedziała mi, że co do zamian grup ćwiczeniowych, to tylko zamiany "1 za 1"... Nie wiem, mam nadzieję, że nie jest to przestrzegane zbyt rygorystycznie, ale tak czy inaczej lepiej by było się po prostu zamienić. Dlatego, jeśli komuś by to pasowało, albo przynajmniej nie robiło różnicy, to chciałbym się tak właśnie zamienić (ja załatwię ewentualne formalności jeśli będzie trzeba).

Jestem w grupie IV. Byłbym natomiast zainteresowany zamianą z kimś z:
1) Gr. I na ćwiczenia z Analizy Mat.;
2) Gr. II na ćwiczenia z Algebry
3) Gr. III na laborkę z TI (bo rozumiem, że każda grupa jest podzielona jeszcze na pół i ma się tylko 2h/tyg.)
4) Ewentualnie jakby komuś pasowało mimo, że powstanie mu kolizja z innymi ćwiczeniami - to: Gr. III na ćwiczenia z Logiki

Z góry dzięki za zainteresowanie - PROSZĘ O KONTAKT BEZPOŚREDNIO NA MAILA: xann16@poczta.onet.pl

PostNapisane: Cz, 30 wrz 2010, 10:53 

Cześć!
Ja jestem w gruie 5 i również matematyka jest moim drugim kierunkiem i szukam osoby z grupy 4, która chciałaby się zamienić.

Jeżeli jest kotś chętny z grupy 4 na grupę 5, to proszę o kontakt:

505-794-879

Dzięki, pozdrawiam

PostNapisane: Pt, 01 paź 2010, 10:14 

Witam! Matematyka to również mój drugi kierunek, ale póki co nie wiem nawet w której jestem grupie. Czy możecie mi powiedzieć gdzie się tego dowiedzieliście, bo ostatnio byłam na wydziale i żadnej informacji tam nie ma.Pozdrawiam!

PostNapisane: Pt, 01 paź 2010, 21:53 

witam. jestem obecnie w grupie pierwszej, ale bardzo zalezy mi na zamiane na grupe 3,5,6 lub 7, poniewaz musze co tydzien jak najszybciej wracac do bielska-białej i jezeli istnieje mozliwosc abym mogl jechac juz czwartek to bardzo chcialbym ja miec. zainteresowanych prosze o kontakt na nr 609356054. z gory dziekuje.

EDIT: oczywiscie zalezy mi tylko na zamianie cwiczen z analizy matematycznej.

Ostatnio edytowano Pn, 04 paź 2010, 17:01 przez kamant, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So, 02 paź 2010, 11:17 

ja jestem w gr 3 i chcialabym zamienic sie na 5,6 lub 7... czekoladala@gmail.com :)

PostNapisane: So, 02 paź 2010, 12:13 

Witam. Jestem w grupie I i zależy mi żeby zamienić się z kims z grupy III na lab z TI. kontakt weronika_bielacha@interia.pl

PostNapisane: N, 03 paź 2010, 18:25 

Cześć! Jestem w grupie 4 i nie pasuje mi termin ćwiczeń z wstępu do logiki, w związku z czym bardzo chętnie zamienię się z kimś z grupy 2 (oczywiście chodzi mi tylko o te jedne zajęcia). Jeśli znajdzie się jakiś chętny/-a to proszę o kontakt. ekufel@gmail.com

Strefa czasowa: UTC + 1