Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

Forum wszystkich studentów WMS
Teraz jest Pn, 16 gru 2019, 4:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 07 lis 2011, 19:41 
Potrafi liczyć do dziesięciu

mam bardzo zaskakujące pytanie: czy ktoś przez przypadek wszedł w posiadanie indeksu, który do niego nie należy, za to należy do studenta I roku studiów II stopnia matematyki na naszym WMSie?!

od ponad tygodnia czekałem cierpliwie, aż pojawi się podbity na półce. Nie ma go jednak na żadnej, a jak zapytałem osoby w dziekanacie, kiedy będzie dostępny, to powiedziała, iż pamięta, że mój indeks był podbijany. sprawdziła jednak, czy jest wśród niepodbitych, potem przejrzała jeszcze raz półki (na wypadek gdybym nagle dostał ostrego ataku ślepoty) i stwierdziła, że indeksu... nie ma;) konkluzję wysnuła taką, iż ktoś musiał go już wziąć. zatem pytanie do gremium forumowego: czy ktoś był tak miły, by odebrać mój indeks, a do tego tak skromny, że mi o tym nie powiedział? jeśli tak, będę bardzo wdzięczny za kontakt. nie wydaje mi się, żeby potrzebne były komuś moje dane osobowe do tego, by ocenić, że ma przy sobie indeks, którego nie powinien mieć, więc pozwolę sobie tę prywatną informację zachować dla siebie:P rozumiem, że przez przeoczenie można się czasem pomylić, więc nie mam żalu, liczę tylko na to, że sprawa szybko się rozwiąże. jeśli jednak ktoś z dowolnego powodu się nie chce zgłosić na forum, to niech chociaż odniesie indeks na półkę, to naprawdę nie jest nic trudnego.

Strefa czasowa: UTC + 1