Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

Forum wszystkich studentów WMS
Teraz jest Cz, 27 lut 2020, 21:05

Strefa czasowa: UTC + 1


Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH”. „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL